Archive
 
In this categorie there are all news older than one month, also the reports of the activities of AIDA Serbia in the past years.
 
 
   Order     Display # 
Saturday, 07 April 2007 Svetsko Prvenstvo u Mariboru - selekcija takmičara
Friday, 23 March 2007 Odabrane sudije za Svetsko Prvenstvo u Mariboru
Friday, 23 March 2007 Završen kurs za nacionalne sudije
Wednesday, 07 March 2007 Kurs za nacionalne sudije
Tuesday, 06 March 2007 Završen MAD Cup 2007. u Mariboru
Tuesday, 27 February 2007 AIDA Srbije zvanično priznala nove nacionalne rekorde
Sunday, 25 February 2007 Zvanični rezultati sa Prvenstva Srbije u ronjenju na dah - BG 2007.
Thursday, 01 February 2007 Prvenstvo Srbije u Ronjenju na dah – BEOGRAD 2007
Monday, 29 January 2007 Uplata članarine za 2007. godinu - još dva dana
Tuesday, 26 December 2006 Članarina za 2007. godinu
Tuesday, 26 December 2006 Održan sastanak UO AIDA Srbije
Monday, 18 December 2006 Svetsko prvenstvo u Egiptu
Friday, 01 December 2006 Takmičari koji će predstavljati Srbiju u Egiptu
Friday, 01 December 2006 Nove AIDA Internacionalne E nivoa sudije iz Srbije
Friday, 17 November 2006 Informacije o AIDA ranking takmičenju u Beogradu
Wednesday, 15 November 2006 Izveštaj sa 2. Submania Apnea Cupa
Monday, 06 November 2006 2. Submania Apnea Cup, Zagreb
Friday, 27 October 2006 Plaćena članarina AIDA International za 2006. godinu
Friday, 27 October 2006 Izveštaj sa trening-takmičenja AIDA Srbija Depth Challenge 2006
Sunday, 15 October 2006 Dva nova nacionalna rekorda Srbije
Sunday, 15 October 2006 Postavljen VD člana UO AIDA Srbija zadužen za edukaciju
Tuesday, 03 October 2006 Odabrane sudije za Timsko Svetsko Prvenstvo u Egiptu 2006.
Tuesday, 03 October 2006 Nove informacije o AIDA Serbia depth challenge
Monday, 25 September 2006 Prijave za reprezentaciju Srbije za Svetsko Prvenstvo
Sunday, 24 September 2006 Poziv članovima AIDA Srbije na Skupštinu
Monday, 18 September 2006 Zvaničan izveštaj sa AIDA Hellas 2006 summer APNEA games
Tuesday, 12 September 2006 Objavljeni zvanični rezultati
Tuesday, 12 September 2006 Pet novih nacionalnih rekorda u Grčkoj!
Monday, 04 September 2006 III Hungarian Apnea Day
Thursday, 24 August 2006 AIDA Srbije se zvanično zahvaljuje SC Tašmajdan
Saturday, 29 July 2006 Nove informacije o Summer Apnea Games AIDA Hellas 2006
Monday, 17 July 2006 2. AIDA individualno bazensko Svetsko Prvenstvo u ronjenju na dah - Maribor, Slovenija 2007.
Friday, 07 July 2006 5. AIDA timsko Svetsko Prvenstvo u ronjenju na dah - Hurgada, Egipat 2006
Sunday, 02 July 2006 Summer APNEA Games 2006, Lutraki, Grčka
Thursday, 15 June 2006 Izveštaj sa APNEA vikenda u Bečićima
Thursday, 15 June 2006 Pregled za apneaše - VITA MAXIMA Ordinacija
Wednesday, 24 May 2006 Članarina za 2006. godinu
Saturday, 20 May 2006 Održana je 3. Skupština AIDA Srbije
Monday, 15 May 2006 APNEA vikend - Bečići, 2. - 6. Jun 2006.
Friday, 12 May 2006 Poziv članovima na 3. Skupštinu AIDA Srbije
Monday, 08 May 2006 Počeo je sa radom novi sajt AIDA Srbija
Saturday, 15 April 2006 1st Apnea Miting - Beograd 2006
Saturday, 08 April 2006 Održana je vanredna skupština AIDA Srbija
Wednesday, 08 March 2006 Održan je MAD Cup 2006 U Mariboru
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>
Results 101 - 144 of 144
  • Competition-Announced  ( 3 items )
     
    In this categorie there are all announced competitions in the country and abroad, where you can find more information about these events.
     
     
  • Competition-Reports  ( 31 items )
     
    All you want to know about the past events you can find here: PDF files, informations of competition, in-lists, schedules, reports and results.
     
     
  • Activity  ( 53 items )
     
    News and reports about the activities of AIDA Serbia.
     
     
  • News  ( 20 items )
     
    The latest news in Freediving.
     
     
     
Copyright 2019 aida-srbija.