Logo takmicenja 2010.jpg
clip_image001
Informatika-logotip
Mares-logotip_za sajt
Start num. Num. Athlete Sex Club Country AP STA (m/ss) PZ SERIA
                   
  4 Aleksandar Jovanović m RK Deep Star SRB 0' 01'' A 1
  7 Goran Pejčić m RK Deep Star SRB 0' 01'' B  
  9 Milina Stanojević f SK Dunav SRB 0' 01'' C  
  10 Goran Čolak m RK Geronimo CRO 0' 01'' D  
  19 Saša Totić m Apnea Team Belgrade SRB 0' 01'' E  
  44 Mario Brčić m RK Geronimo CRO 0' 01'' A 2
  50 Oliver Jankulov m KPA Bela Crkva SRB 0' 01'' B  
  28 Zoran Obrenović m S.D.T.Svet Ronjenja SRB 0' 10'' C  
  14 Bojan Simišić m Apnea Team Belgrade SRB 0' 11'' D  
  6 Djordje Pajević m SK Dunav SRB 0' 30'' E  
  23 Mihajlo Andjelić m Apnea Team Belgrade SRB 0' 30'' A 3
  33 Jelena Cvetković f SK Naissub SRB 0' 30'' B  
  36 Nemanja Bogdanović m SK Naissub SRB 0' 30'' C  
  43 Gordana Avakumović f Danubius Spasilac SRB 0' 35'' D  
  20 Bogdana Milenković z Apnea Team Belgrade SRB 0' 50'' E  
  16 Boris Krstović m Apnea Team Belgrade SRB 1' 00'' A 4
  29 Jurgen Spitzbauer m I.S.R.A. AUS 1' 00'' B  
  31 Mitja Štampfer m PDM Maribor SLO 1' 00'' C  
  35 Milena Radić f SK Naissub SRB 1' 00'' D  
  38 Kristian Čačić m RK Geronimo CRO 1' 00'' E  
  47 Predrag Cvetković m RK Nautilus SRB 1' 00'' A 5
  46 Jelena Ranković f RK Nautilus SRB 1' 15'' B  
  13 Aleksa Živković m Apnea Team Belgrade SRB 1' 16'' C  
  34 Ljubica Trutić f SK Naissub SRB 1' 20'' D  
  37 Tijana Žunić f - SRB 1' 30'' E  
  42 Nemanja Jokić m Danubius Spasilac SRB 1' 30'' A 6
  58 Božidar Petani m 2dive cro 1' 30'' B  
  18 Miloš Stefanović m Apnea Team Belgrade SRB 1' 47'' C  
  51 Ivana Milošev f KPA Bela Crkva SRB 1' 50'' D  
  25 Darija Šarić z RK Geronimo CRO 2' 00'' E  
  27 Tijana Nikolić z S.D.T.Svet Ronjenja SRB 2' 00'' A 7
  57 Goran Radisavljević m RK Nautilus SRB 2' 00'' B  
  21 Sandra Dinić z Apnea Team Belgrade SRB 2' 01'' C  
  55 Marko Lazarević m KPA Bela Crkva SRB 2' 15'' D  
  22 Vladimir Prelovac m Apnea Team Belgrade SRB 2' 16'' E  
  40 Miodrag Filipović m Danubius Spasilac SRB 2' 30'' A 8
  48 Vuk Kostić m S.D.T.Svet Ronjenja SRB 2' 30'' B  
  53 Miroslav Stevanović m KPA Bela Crkva SRB 2' 30'' C  
  52 Borislav Stojanov m KPA Bela Crkva SRB 2' 45'' D  
  11 Domagoj Jakovac m RK Geronimo CRO 3' 00'' E  
  49 Stjepan Ćurić m RK Submania CRO 3' 00'' A 9
  54 Mile Petrov m KPA Bela Crkva SRB 3' 00'' B  
  15 Nataša Bošković f Apnea Team Belgrade SRB 3' 01'' C  
  3 Sara Petrović f SK Dunav SRB 3' 08'' D  
  56 Boris Spajić m RK Submania CRO 3' 15'' E  
  5 Marina Krasnić f RK Deep Star SRB 4' 00'' A 10
  26 Ivana Orlović Kranjc z S.D.T.Svet Ronjenja SRB 4' 00'' B  
  30 Mario Rott m I.S.R.A. AUS 4' 00'' C  
  41 Nemanja Dimitrijević m Danubius Spasilac SRB 4' 00'' D  
  17 Vladimir Radovanović m Apnea Team Belgrade SRB 4' 01'' E  
  24 Lidija Lijić Vulić z RK Submania CRO 4' 02'' A 11
  2 Magda Milas f RK Geronimo CRO 4' 16'' B  
  39 Markus Helm m I.S.R.A. AUS 4' 20'' C  
  45 Mihaela Romić f RK Geronimo CRO 4' 55'' D  
  12 Tomislav Sviličić m RK Geronimo CRO 5' 01'' E  
  1 Samo Jeranko m DPR Tjulnji SLO 5' 00'' A 12
  32 Marko Rošker m PDM Maribor SLO 5' 15'' B  
  8 Branko Petrović m SK Dunav SRB 5' 30'' C  
                D  
                E