clip_image001
Mares-logotip_za sajt
Informatika-logotip
Num Athlete Sex Club Country AP STA AP DYN/DNF Remark
                   
1 Samo Jeranko m DPR Tjulnji SLO 5' 00'' 150m -  
2 Magda Milas f RK Geronimo CRO 4' 16'' 106m -  
3 Sara Petrović f SK Dunav SRB 3' 08'' - 10m  
4 Aleksandar Jovanović m RK Deep Star SRB 0' 01'' 1m -  
5 Marina Krasnić f RK Deep Star SRB 4' 00'' 73m -  
6 Djordje Pajević m SK Dunav SRB 0' 30'' 10m -  
7 Goran Pejčić m RK Deep Star SRB 0' 01'' 1m -  
8 Branko Petrović m SK Dunav SRB 5' 30'' - 20m  
9 Milina Stanojević f SK Dunav SRB 0' 01'' 80m -  
10 Goran Čolak m RK Geronimo CRO 0' 01'' 180m -  
11 Domagoj Jakovac m RK Geronimo CRO 3' 00'' 50m -  
12 Tomislav Sviličić m RK Geronimo CRO 5' 01'' 1m -  
13 Aleksa Živković m Apnea Team Belgrade SRB 1' 16'' - 40m  
14 Bojan Simišić m Apnea Team Belgrade SRB 0' 11'' - 5m  
15 Nataša Bošković f Apnea Team Belgrade SRB 3' 01'' 85m -  
16 Boris Krstović m Apnea Team Belgrade SRB 1' 00'' - 33m  
17 Vladimir Radovanović m Apnea Team Belgrade SRB 4' 01'' - 61m  
18 Miloš Stefanović m Apnea Team Belgrade SRB 1' 47'' 46m -  
19 Saša Totić m Apnea Team Belgrade SRB 0' 01'' 1m -  
20 Bogdana Milenković z Apnea Team Belgrade SRB 0' 50'' 25m -  
21 Sandra Dinić z Apnea Team Belgrade SRB 2' 01'' 51m -  
22 Vladimir Prelovac m Apnea Team Belgrade SRB 2' 16'' - 45m  
23 Mihajlo Andjelić m Apnea Team Belgrade SRB 0' 30'' - 15m  
24 Lidija Lijić Vulić z RK Submania CRO 4' 02'' 10m -  
25 Darija Šarić z RK Geronimo CRO 2' 00'' 50m -  
26 Ivana Orlović Kranjc z S.D.T.Svet Ronjenja SRB 4' 00'' 55m -  
27 Tijana Nikolić z S.D.T.Svet Ronjenja SRB 2' 00'' - 50m  
28 Zoran Obradović m S.D.T.Svet Ronjenja SRB 0' 10'' - 55m  
29 Jurgen Spitzbauer m I.S.R.A. AUS 1' 00'' 80m -  
30 Mario Rott m I.S.R.A. AUS 4' 00'' - 60m  
31 Mitja Štampfer m PDM Maribor SLO 1' 00'' 100m -  
32 Marko Rošker m PDM Maribor SLO 5' 15'' - 74m  
33 Jelena Cvetković f SK Naissub SRB 0' 30'' 15m -  
34 Ljubica Trutić f SK Naissub SRB 1' 20'' 30m -  
35 Milena Radić f SK Naissub SRB 1' 00'' 5m -  
36 Nemanja Bogdanović m SK Naissub SRB 0' 30'' 10m -  
37 Tijana Žunić f - SRB 1' 30'' - 70m  
38 Kristian Čačić m RK Geronimo CRO 1' 00'' 70m -  
39 Markus Helm m I.S.R.A. AUS 4' 20'' 110m -  
40 Miodrag Filipović m Danubius Spasilac SRB 2' 30'' - 75m  
41 Nemanja Dimitrijević m Danubius Spasilac SRB 4' 00'' - 25m  
42 Nemanja Jokić m Danubius Spasilac SRB 1' 30'' - 25m  
43 Gordana Avakumović f Danubius Spasilac SRB 0' 35'' 25m -  
44 Mario Brčić m RK Geronimo CRO 0' 01'' 1m -  
45 Mihaela Romić f RK Geronimo CRO 4' 55'' 1m -  
46 Jelena Ranković f RK Nautilus SRB 1' 15'' - 40m  
47 Predrag Cvetković m RK Nautilus SRB 1' 00'' 50m -  
48 Vuk Kostić m S.D.T.Svet Ronjenja SRB 2' 30'' - 45m  
49 Stjepan Ćurić m RK Submania CRO 3' 00'' 100m -  
50 Oliver Jankulov m KPA Bela Crkva SRB 0' 01'' 49m -  
51 Ivana Milošev f KPA Bela Crkva SRB 1' 50'' 20m -  
52 Borislav Stojanov m KPA Bela Crkva SRB 2' 45'' 55m -  
53 Miroslav Stevanović m KPA Bela Crkva SRB 2' 30'' 55m -  
54 Mile Petrov m KPA Bela Crkva SRB 3' 00'' 40m -  
55 Marko Lazarević m KPA Bela Crkva SRB 2' 15'' 60m -  
56 Boris Spajić m RK Submania CRO 3' 15'' 104m -  
57 Goran Radisavljević m RK Nautilus SRB 2' 00'' 50m -  
58 Božidar Petani m 2dive cro 1' 30'' - 90m